X

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Menu

Label Authenticity a padělky SKIN79

6.5.2013

Bezpečnostní etikety SKIN79 

Vzhledem k tomu, že se v souvislosti se zrušením Label Authenticity (viz. článek ze dne 18.4.2013 SKIN79 bez bezpečnostní etikety výrobce?) začaly objevovat různé nepodložené zprávy, uvádíme je tímto na pravou míru.
 
  • K neoznačování výrobků dochází postupně a v závislosti na výrobním programu, není tedy pravda, že všechny výrobky vyrobené v roce 2013 jsou bez bezpečnostní etikety.
  • Ke zrušení označování došlo z důvodu nedostatečné funkčnosti (padělatelé úspěšně padělají i labely) nikoliv z důvodu vymýcení padělků z trhu. Výrobce doporučuje nakupovat výrobky pouze u autorizovaných prodejců (viz. GLOBAL SKIN79 SALES NETWORK), u ostatních prodejců originalitu nezaručuje.
  • V současné době je způsob označování originálů v jednání, výrobce zvažuje různé alternativy. V případě, že máte nápad, jak originalitu odlišit, rádi Váš nápad výrobci předáme. Pokud se chcete podělit o své nápady, můžete tak učinit na email info@BB-cream.cz nebo na Facebooku v anketě.

Padělky - další důležitá a často řešená otázka

Dalším důležitým bodem jsou různé informace o rozeznání padělků dle krabičky, obalu, popisu, umístění čárového kódu, perforace krabičky atd... většina těchto informací je mylných, rozeznání padělků není opravdu tak jednoduché. Na internetu se takových rad dozvíte spoustu a stále se objevují nové a nové - to asi aby byly články "objevitelů znaků padělků" zajímavější a tyto výmysly jsou bohužel úspěšně šířeny dál. Jediný, kdo může posoudit originalitu je vždy výrobce (dle data výroby, lotu a znaků).
 

V případě, že nás osloví kdokoliv, kdo si mimo naši síť koupil produkt SKIN79 (ač v jiných eshopech, na ebay, amazon atd.), vždy toto konzultujeme s výrobcem, ani jako autorizovaný prodejce nejsme schopni toto posoudit (museli bychom mít kompletní výrobní seznam, vč. lotů, dat výroby, expirací, znaků a identifikačních značek).


Publikování nebo šíření obsahu webových stránek je bez písemného souhlasu vlastníka zakázáno.

ZPĚT na seznam článků

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz