Vstupte do světa krásy s 10% slevou. První nákup s kódem HELLO.
Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)
Kde se vzala kosmetika Cushion a co to znamená?

Kde se vzala kosmetika Cushion a co to znamená?

BB-cream.cz 31. 08. 2023 Blog

Kosmetika "cushion" v posledních letech získala obrovskou popularitu, zejména díky své původu z Jižní Koreje, kde korejská kosmetika ovládla trh krásy svou inovací a kvalitou. Ale co přesně je vlastně kosmetika "cushion" a co ji činí tak speciální?

 

Co je to kosmetika "cushion"?

Kosmetika "cushion" odkazuje na specifický druh kosmetického výrobku, který je uložen v měkkém polštářku (anglicky "cushion"). Polštářek je nasáklý tekutým nebo krémovým produktem, jako je make-up nebo opalovací krém, a je umístěn v kompaktním balení s krytem a aplikátorem. Když stisknete aplikátor (obvykle houbičku) na polštářek, produkt se nanáší na aplikátor, který pak můžete použít k aplikaci na pokožku.

Proč je kosmetika "cushion" oblíbená?

  • Díky kompaktnímu balení je kosmetika "cushion" ideální pro rychlou úpravu během dne a je snadné ji nosit v kabelce nebo cestovní tašce.
  • Mnoho výrobků cushion obsahuje složky, které hydratují a zvlhčují pokožku, což je ideální pro suchou pokožku nebo pro osoby, které hledají lehký make-up.
  • Některé cushion výrobky obsahují ochranný faktor SPF, což z nich činí dvouvýhodný produkt, který poskytuje krytí a zároveň ochranu proti škodlivým slunečním paprskům.
  • Pro mnoho uživatelů je aplikace pomocí cushion houbičky rychlejší a snazší než tradiční metody.
  • S kosmetikou "cushion" můžete snadno upravit množství produktu, které chcete použít, což vám umožní získat přirozenější vzhled nebo silnější krytí podle vašich potřeb.

 

Kosmetika "cushion" představuje revoluční změnu v způsobu, jakým aplikujeme a nosíme make-up a jiné kosmetické výrobky. S jejím kompaktním balením, hydratačními vlastnostmi a flexibilitou v aplikaci je jasné, proč si získala srdce mnoha lidí po celém světě. Pokud hledáte nový způsob, jak zkrášlit svůj vzhled nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, kosmetika "cushion" by mohla být ideální volbou pro vás.


Výběr kosmetiky k tomuto článku

Sleva -11%
SPF50+ PA+++
ETUDE Cushion s houbičkou Double Lasting Cushion Glow ETUDE Cushion s houbičkou Double Lasting Cushion Glow
Varianty (3)

ETUDE Cushion s houbičkou Double Lasting Cushion Glow

Tekutý makeup cushion s houbičkou

Skladem, v úterý 16. 7. u vás
555 Kč
495 Kč

Porovnat

Sleva -19%
SPF50+ PA++++
HEIMISH Cushion s houbičkou Artless Perfect Cushion Set (Cushion + Refill) Heimish Artless Perfect Cushion SPF50+ PA+++
Varianty (2)

HEIMISH Cushion s houbičkou Artless Perfect Cushion Set (Cushion + Refill)

Dlouhotrvající cushion make-up s houbučkou s ochranným faktorem SPF50+/PA++++

Dočasně nedostupné
795 Kč
645 Kč

Porovnat