Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)

V&A

V&A Beauty je korejská kosmetická značka, která se zaměřuje na spojení umění a krásy, inspirované slavným britským muzeem umění a designu Victoria and Albert Museum (V&A). Tato značka přináší inovativní řadu produktů pro péči o pleť, jejíž balení je zdobeno nezapomenutelnými díly z kolekce muzea. Balení produktů vyniká odvážností a minimalismem, které jsou charakteristické pro architekturu V&A muzea. Na designu balení se podílely různé umělecké prvky, které mají překlenout čas a inspirovat, včetně florálních motivů Williama Morrise a fotografií módního fotografa Johna Frenche. Tato umělecká díla byla přetvořena do elegantních křivek, stručných linií, jemných barev a textur, aby vás ponořila do světa kreativního umění V&A Beauty.

Značka V&A Beauty byla založena s cílem zachytit uměleckou hodnotu a estetiku muzea V&A a přenést ji do světa kosmetiky. Produkty jsou navrženy tak, aby nejen pečovaly o vaši pleť, ale také aby byly vizuálně přitažlivé a odrážely bohatství a diverzitu uměleckých děl, které muzeum uchovává. Tímto způsobem se V&A Beauty snaží propojit krásu s uměním a designem, což je přístup, který odráží poslání a hodnoty muzea V&A.

V&A Beauty představuje unikátní spojení historie, umění a moderní kosmetiky, které oslovuje nejen milovníky krásy, ale i příznivce umění a designu. Tato značka je příkladem toho, jak lze tradici a moderní inovace propojit v harmonický celek, který oslavuje krásu ve všech jejích formách.

Zobrazit celý popis

Zobrazit další kategorie

V nabídce je 1 produktů - filtrujte výsledky přesně dle Vašich požadavků.

Zobrazujeme 1-1 z 1 produktů

| 1|
Novinka
SPF50+ PA++++
V&A Make-up cushion s houbičkou Long Wear Cushion Foundation Radiant (15g) V&A Make-up cushion s houbičkou Long Wear Cushion Foundation Radiant (15g)
Varianty (2)

V&A Make-up cushion s houbičkou Long Wear Cushion Foundation Radiant (15g)

Revoluční make-up s vysokou ochranou SPF50+/PA++++, který zaručuje…

Dočasně nedostupné
495 Kč

Porovnat